Zdecydowałam się wykonać diagnostykę biorezonansową

 

Od dłuższego czasu cierpiałam na dolegliwości żołądkowe. Tradycyjne testy i badania nic nie wykazywały. Lekarze podawali mi tylko leki, które maskowały objawy, a nie mogli znaleźć przyczyny mojej dolegliwości. W końcu zdecydowałam się skorzystać z dobrodziejstw medycyny niekonwencjonalnej. Dowiedziałam się, że najlepsze w takim przypadku jest badanie biorezonansem magnetycznym. Postanowiłam dowiedzieć się więcej na temat takiego badania.

Zalety biorezonansu magnetycznego

biorezonans na pasożytyDowiedziałam się, że biorezonans magnetyczny wykorzystuje fakt, że każdy organizm żywy, w tym wirusy, bakterie i pasożyty, posiadają swoje indywidualne i niepowtarzalne drgania. Badanie biorezonansem magnetycznym polega na przekazywaniu do ciała impulsów elektrycznych o bardzo niskim natężeniu oraz zmiennych falach. W ten sposób wykrywa się drgania inne niż te wywoływane przez organizm ludzki. Zapisałam się na konsultację lekarską przed wykonaniem badania biorezonansem magnetycznym. Jest to procedura obowiązkowa ponieważ istnieje szereg chorób, które wykluczają możliwość wykonania takiego badania. W moim przypadku to była tylko formalność i lekarz bez problemów dał mi pozwolenie, aby wykonać biorezonans na pasożyty. Badanie biorezonansem było dość długie. Trwało ponad półtorej godziny. Jednak dzięki temu wiem, że było wykonane dokładnie, skrupulatnie i fachowo. Podczas całego badania byłam w pełni pod kontrolą lekarza i mogłam zgłaszać wszelkie niedogodności. Badanie było jednakże zupełnie bezbolesne i nie inwazyjne, i nie musiałam go przerywać. Odczuwałam jedynie przyjemne mrowienie w dłoniach i na przedramionach. Było to spowodowane tym, że to właśnie przez dłonie przebiegało źródło przekazywanych mi impulsów elektrycznych. Po wykonaniu badania od razu udałam się z wynikami do lekarza medycyny niekonwencjonalnej, który niedawno zaczął prowadzić moje leczenie.

Okazało się, że metoda biorezonansowa świetnie się spełniła. Już jeden zabieg, wykonany w poprawny sposób wystarczył do tego, żeby znaleźć przyczynę moich dolegliwości. Pozwoliło mi to na natychmiastowe wdrożenie odpowiedniego leczenia. Moje dolegliwości szybko ustąpiły i to bez faszerowanie się tabletkami i chemią. W dodatku badanie było bardzo łatwo dostępne w przystępnej, niskiej cenie.