Opłacalny wynajem samochodów

Opłacalny wynajem samochodów

 

Żyjemy w czasach, kiedy posiadanie własnego samochodu nie jest już luksusem jak to było wiele lat temu. Jednakże niektórzy świadomie rezygnują z jego posiadania, bo nie jest on im niezbędny do codziennego funkcjonowania.

Na jaki okres można wynająć samochód?

najem długoterminowy samochodów w katowicachDla kierowców, którzy nie mają swojego pojazdu, kierowana jest oferta wypożyczalni samochodowych, ale nie tylko do nich. Klienci indywidualni najczęściej korzystają z wynajmu krótkoterminowego, ponieważ taką usługę traktują jako alternatywne rozwiązanie w sytuacji, kiedy ich pojazd uległ awarii lub kiedy chcą jechać z rodziną na wakacje. Taki najem może trwać od jednego do trzydziestu dni. Kolejnym rodzajem najmu jest średnioterminowy obowiązujący od dwóch miesięcy do dwudziestu trzech miesięcy. Z tej oferty korzystają najczęściej przedsiębiorcy, którym na obecną chwilę nie opłaca się kupować samochodu na firmę. Ostatnim rodzajem usług jest najem długoterminowy samochodów w Katowicach, który dotyczy okresu powyżej dwudziestu czterech miesięcy. Z niego także głównie korzystają przedsiębiorcy, ponieważ taniej jest im wynająć pojazd lub wziąć w leasing niż kupić nowy model na firmę. Ponadto przy długoterminowym najmu oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna i zawiera wiele dodatkowych usług. W ramach miesięcznego abonamentu, klienci mają zapewnioną darmową wymianę opon z letnich na zimowe i na odwrót, napraw w określonym zakresie czy też pomocy technicznej przez cały czas trwania umowy. Każdego roku z tej oferty korzystają setki tysięcy osób.

Decydując się na wynajem samochodu, możemy wybrać jego dowolny model wśród pojazdów osobowych i dostawczych. Po zakończonej umowie, pojazd należy zwrócić lub można go wymienić na inny jeżeli nadal chcemy korzystać z usługi danej firmy.