Ochrona smartphona przed upadkiem

Ochrona smartphona przed upadkiem

Ze względu na obietnice producentów odnośnie wytrzymałości ich nowoczesnych smartphonów część osób zaczyna rezygnować z zakupu case wierząc, że ich telefonom nic nie grozi. Szybko jednak się okazuje, że nie był to najlepszy pomysł ponieważ jakimś cudem telefony jednak się tłuką. Pokrowiec kosztuje niedużo, a może zaoszczędzić nam mnóstwa pieniędzy.

Czemu warto mieć pokrowiec?

sklep z etui na telefonPomimo tego, że nowoczesne modele smartphonów zwłaszcza flagowych rzeczywiście potrafią być odporne na stłuczenia, co zresztą udowadnia wiele filmików z recenzjami, które możemy zobaczyć w internecie to jednak mimo wszystko nie są one aż tak niezawodne, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę, że testy internetowe na odporność smartphonów są najczęściej przeprowadzane w kontrolowanych warunkach. Oznacza to, że być może nasz smartphone nie stłucze się, gdy upadnie na panele, ale za to uderzenia o nierówny chodnik może już nie wytrzymać. Dlatego lepiej jest znaleźć sklep z etui na telefon i zaopatrzyć się chociażby w najtańszego case, który z pewnością uratuje nasz telefon w podobnych sytuacjach zaoszczędzając nam pieniędzy, które musielibyśmy wydać na naprawę. Pokrowce nie kosztują wiele, a nawet ten najzwyklejszy jest w stanie zapewnić nam bezpieczeństwo chociażby poprzez dociążenie smartphona na plecach, dzięki czemu podczas upadku wyląduje on właśnie na pokrowcu, który z kolei zamortyzuje upadek chroniąc telefon przed pęknięciem.

Pokrowce chronią nasz telefon przed nieszczęściem, ale też potrafią usprawnić nam życie czego dowodem są na przykład pokrowce z klapką, które od wewnętrznej strony klapki osłaniającej nasz ekran posiadają miejsca na karty płatnicze, a z tyłu kieszonkę zasuwaną na pieniądze. Tym samym nie musimy już nosić osobno i portfela i pieniędzy, a ponadto ciężej będzie nam taki telefon zgubić. Tego typu etui także chroni go podczas upadku plus warto pamiętać, że drobne schowane w portfeliku także mogą zamortyzować upadek.