Wyposażenie myjni bezdotykowej – elementy podstawowe

Wyposażenie myjni bezdotykowej – elementy podstawowe

 

Myjnie bezdotykowe w obecnych czasach możemy spotkać właściwie na każdym kroku. Dla wielu może być to wręcz okazja do założenia własnego biznesu. W końcu każdy chce jeździć lśniącym samochodem. Jeśli w najbliższej okolicy nie ma takiej myjni, warto więc stać się jej właścicielem. Zanim jednak przystąpimy do planowania jak pozyskiwać klientów, zastanówmy się co właściwie wchodzi w skład wyposażenia profesjonalnej myjni bezdotykowej.

W co musi zostać wyposażona myjnia bezdotykowa?

akcesoria do myjni bezdotykowychLiczba samochodów na naszych ulicach wcale nie maleje, a wręcz przeciwnie, z roku na rok wzrasta. Warto wykorzystać ten aspekt i przełożyć go na własne plany biznesowe. Jak w większości branż skierowanych w stronę klienta, myjnia samochodowa także musi w pierwszej kolejności spełniać jego wymagania. Rozwój technologi sprawia, że nawet w przypadku myjni, musimy za nią nadążać. Myjnie bezdotykowe, które przyciągają dużą liczbę klientów wyróżniają się przede wszystkim indywidualnym systemem sterowania dla każdego stanowiska. Każde z nich powinno być wyposażone w lance wysokociśnieniowe oraz szczotki. Należy również pamiętać o wyposażeniu stanowisk w system chroniący przed zamarzaniem. W tym celu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego kotła do podgrzewania wody. Posiadając odpowiednie stanowiska oraz sprzęt służący do mycia, powinniśmy równie ogromną uwagę przywiązać do wyboru dobrej jakości chemii, dedykowanej właśnie myjniom bezdotykowym. Nawet jeśli wyposażymy stanowiska w najbardziej nowoczesne technologie, jednak płyny do mycia będą pozostawiały wiele do życzenia, nasi klienci wybiorą usługi myjni, która spełnia podstawową funkcję, którą jest dokładne umycie powierzchni samochodu. Jeśli chodzi o akcesoria do myjni bezdotykowych możemy zaopatrzyć się jedynie w podstawowe wyposażenie, jednak z pewnością przyciągniemy uwagę klientów czymś, czego konkurencja nie posiada.

Myjnię bezdotykową warto wyposażyć w funkcje dodatkowe jak na przykład możliwość użycia szczotek polerujących oraz suszących, czyszczenie kół czy nawet czyszczenie dywaników samochodowych. Pamiętajmy również, że klienci korzystają z usług również po zmroku, wyposażmy zatem stanowiska w odpowiednie oświetlenie, zarówno miejsca przeznaczonego do mycia, jak i panelu sterującego. Świetnym pomysłem wyróżniającym najlepsze myjnie na tle pozostałych jest drobny akcent w postaci urządzenia do rozmieniania monet.

 

Następny wpisRead more articles