Wyjątkowa sala weselna z okolic Torunia

Wyjątkowa sala weselna z okolic Torunia

Organizacja własnego wesela bez wątpienia jest niezwykłym wydarzeniem dla każdego. Przecież wiele małych dziewczynek marzy o założeniu sukni ślubnej już od najmłodszych lat. Ponadto ślub, wesele jest zwykle dużym krokiem w naszym związku, jest pewnego rodzaju cezurą. Warto więc taki dzień odpowiednio celebrować, odpowiednio uczcić w gronie naszych najbliższych, naszej rodziny, naszych przyjaciół. Dlatego również warto odpowiednio zaplanować ten dzień.

Gdzie znajdę ciekawą weselę weselną w okolicy Torunia

sala weselna z okolic ToruniaMoim zdaniem jedną z ważniejszą kwestii, którą powinniśmy zorganizować po zaręczynach, jest wybranie daty oraz poszukanie sali weselnej. Wiele sal, restauracji ma zarezerwowane terminy nawet na dwa-trzy lata do przodu, szczególnie w tak zwanym wysokim sezonie – czyli podczas wakacji. Dlatego warto o tym pomyśleć już na początku, szczególnie jeśli właśnie chcemy wziąć ślub w ciepłym miesiącu jak czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień. Dlatego też my również najpierw zaczęliśmy się zastanawiać – gdzie znajdę ciekawą weselę weselną w okolicy Torunia. Chcieliśmy, aby była to naprawdę wyjątkowa sala weselna z okolic Torunia. Dlatego poszukiwania idealnej sali trochę nam zajęły. Oczywiście, aby znaleźć idealną sale na nasze wesele, musieliśmy wraz z narzeczonym najpierw zrobić listę gości, aby szukać odpowiedniej wielkości salę. Wyszło nam około 100 gości, większość sal, które nam się podobało, miało miejsce na takie wesele. Bardzo nas to oczywiście ucieszyło. W końcu udało nam się wybrać piękną salę, która załadowaną się pod Toruniem, dzięki temu sala otoczona była pięknym zielonym lasem. Bardzo mi się podobała zarówno sala, jak i właśnie otoczenie. Ponadto właścicielka sali była przemiła, wszystko dokładnie nam powiedziała. Dodatkowym plusem tej sali był hotel, który przynależał do tej sali. Mamy wiele gości z innych miast, dlatego hotel był nam potrzebny.

Kiedy mieliśmy już zarezerwowaną salę, wstępnie zarezerwowane pokoje hotelowe mogliśmy pomyśleć o innych rzeczach. Zaczęliśmy więc szukać zespołu, fotografa, sukni ślubnej, obrączek, butów, zaproszeń, kwiatów. Nie sądziłam, że organizacją ślubu oraz wesela jest taka czasochłonna  tak naprawdę trudna i stresująca. Ale w końcu chodzi o jeden z ważniejszych dni w naszym życiu.