Szukam programu do wizualizacji kuchni

Szukam programu do wizualizacji kuchni

Kilka tygodni temu razem z mężem postanowiliśmy, że już czas na zmiany w naszym domu, jako, że od samego początku nie byliśmy w pełni zadowoleni z kuchni, która posiadamy, zdecydowaliśmy, że to właśnie to pomieszczenie w naszym domu przejdzie metamorfozę.

Wykonanie projektu z wizualizacją kuchni

kuchnia wizualizacjaMieliśmy kilka pomysłów na to jak by miała wyglądać nasza kuchnia, ale żadnego nie byliśmy do końca pewni, możliwe, że to nasze nie zdecydowanie wiązało się z tym, że poprzednim razem zaliczyliśmy kilka wpadek i nasza kuchnia nie była tak funkcjonalna jakbyśmy sobie  tego życzyli. a w przypadku naszej rodziny to właśnie kuchnia jest sercem domu więc zależało nam, żeby tym razem wszystko było idealne. Dlatego na własną rękę postanowiliśmy zrobić projekt, korzystając z programu do projektowania jednego z popularnych sklepów meblowych, ale po jakimś czasie stwierdziliśmy, że chyba lepiej będzie jak skorzystamy z pomocy specjalisty. Umówiliśmy się z projektantem na pomiary, przekazaliśmy kilka naszych pomysłów i czekaliśmy aż przygotuje dla nas projekt. Nasz projektant podszedł do zadania bardzo profesjonalnie i po kilku dniach projekt był gotowy, wyszła z tego piękna kuchnia wizualizacja pokazała wszystkie zalety i dzięki niej udało nam się również usunąć kilka naszym zdaniem istotnych wad, ponieważ dzięki wizualizacji kuchni było nam łatwiej sobie wyobrazić jak z niej korzystamy. Z gotowym już projektem wybraliśmy się do zaprzyjaźnionego stolarza, który postanowił się podjąć wykonania naszej kuchni. Więc nie pozostało nam nic innego jak poczekać kilka tygodni na realizację i montaż naszego zamówienia.

Podsumowując, bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na projekt z wizualizacją, ponieważ teraz nasza kuchnia jest idealnie dostosowana do naszych potrzeb. Wszystkie rzeczy są pod ręką jest idealnie zachowany tak zwany trójkąt roboczy dzięki czemu praca w kuchni to teraz czysta przyjemność.