Przewóz busem z Poznania do Belgii

Przewóz busem z Poznania do Belgii

Obecna sytuacja na rynku pracy w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia. Po kilku miesiącach siedzenia bez pracy i nieustannych poszukiwań musiałam podjąć odpowiednią decyzję. Moja decyzją był wyjazd za granicę, chociaż na parę miesięcy, żeby wszystko się uspokoiło.

Dojazd busem do Belgii

busy poznań belgiaNa samym początku myślałam, żeby pojechać do Niemiec, lecz po rozmowie ze znajomymi dowiedziałam się, że również ciężko tam o dobrą pracę. Posiedziałam trochę przed komputerem i znalazłam ofertę pracy w Belgii. Spodobała mi się i wysłałam im moje cv w języku angielskim. Po paru dniach odezwali się do mnie w celu przedstawienia szczegółów. Pomagali w załatwieniu mieszkania na start i wszelkich formalności potrzebnych do rozpoczęcia legalnej pracy. Zajęło to około tygodnia i mogłam wyjeżdżać. Problem okazał się, gdy musiałam znaleźć transport, na który było mnie stać. Postanowiłam zapytać znajomych o busy poznań belgia bo taka trasa była najbardziej ogólnikowa i wiedziałam, że dokładny adres będę musiała podać dopiero na wejściu do busa. Podzwoniłam do paru przewoźników, których polecili mi znajomi i udało się. Jedna pani mi powiedziała, że będzie miała dla mnie miejsce na kolejny dzień. Ucieszyłam się, bo byłam spakowana na wyjazd. Musiałam tylko zrobić małe zakupy i czekać. Najgorsze było czekanie, naprawdę jestem niecierpliwą osobą, która nienawidzi czekać.

Na drugi dzień około godziny osiemnastej byłam już w busie i wyruszałam w drogę do nowej pracy. Usiadłam obok kierowcy, bo miałam tam zdecydowanie więcej miejsca niż z tyłu i wiedziałam, że nie będę spać. Wychodzę z założenia, że skoro kierowca nie śpi to będzie mu miło, jeśli będzie miał z kim porozmawiać. Nie myliłam się i tym sposobem podróż minęła mi bardzo przyjemnie i szybko. Zanim się obejrzałam już byłam na miejscu.