Motor na akumulator dla przedszkolaka

Motor na akumulator dla przedszkolaka

Mój siostrzeniec kończy niedługo cztery lata i moja siostra organizuje dla niego wielkie przyjęcie. Jest to obecnie mój jedyny siostrzeniec, dlatego stał się moim oczkiem w głowie i ku rozpaczy mojej siostry, bardzo mocno go rozpieszczam. Również z okazji jego czwartych urodzin nie będę żałowała dla niego pieniędzy na fajny prezent. Już nawet mam jakiś upatrzony. Będzie on realizacją marzeń chłopca.

Czerwony motor na prezent

kolorowy motor elektryczny dla dzieciDzieci w wieku przedszkolnym często mają jakieś swoje pierwsze zainteresowania, które pochłaniają większą ich czasu. W przypadku mojego siostrzeńca pasją tą są samochody oraz. Zamiłowaniem do nich zaraził go jego tata. Teraz zbliżają się czwarte urodziny chłopca, który jest moim oczkiem w głowie i z tej okazji postanowiłam zrealizować jego marzenie o własnym pojeździe. Kiedy szukałam inspiracji na prezent, w oko wpadł mi kolorowy motor elektryczny dla dzieci, dedykowany maluchom w wieku przedszkolnym. Motor ten jest dostosowany pod kątem wielkości do wieku dziecka. Czterolatek może z łatwością na niego wsiąść i jechać na nim. Takie motory mają oczywiście duże ograniczenie prędkości, jednak zawsze warto dokupić do kompletu kask, który będzie chroniła głowę malca podczas ewentualnego upadku. Dobrym rozwiązaniem może być kask, noszony przez dziecko w trakcie jazdy na rowerze. Do wyboru miałam zarówno motor dwukołowy, jak i trzykołowy. Z racji tego, że ten pierwszy pozwoli opanować mojemu siostrzeńcowi równowagę, postawiłam właśnie na tę wersję. Jak chodzi o kolorystykę, to zdecydowałam się na czerwony motor. Jest to ulubiony kolor mojego siostrzeńca, który jest przekonany o tym, że czerwone pojazdy są zawsze najszybsze. Takie przekonanie wpoił mu jego tata. Czerwony motor na akumulator zamówiłam przez Internet, wcześniej sprawdzając w sklepie, jak wygląda ten konkretny model na żywo.

Należę do tych osób, które kupując zabawki dla dzieci, nie żałują pieniędzy. Na ten moment jedynym dzieckiem, które otrzymuje ode mnie upominki jest mój siostrzeniec. Na jego najbliższe, czwarte już urodziny zamówiłam czerwony motor na akumulator, na którym będzie mógł jeździć bez niczyjej pomocy. Będzie to spełnieniem jego marzeń o posiadaniu własnego pojazdu. Zadbałam o to, żeby kupiony przeze mnie motor był jak najwyższej jakości.