You are currently viewing Kapsułki z fermentowanym ryżem – choleresterol na poziomie

Kapsułki z fermentowanym ryżem – choleresterol na poziomie

Cholesterol jest jedną z substancji tłuszczowych, które spełniają wiele przydatnych funkcji w naszych organizmach np. uczestnictwo w tworzeniu witaminy D, produkcja hormonów płciowych. Odpowiednia ilość w ciele, które samo go sobie wyprodukuje, jest wręcz wskazana. Cholesterol endogenny stanowi ok. 80% całości. Egzogenny, to nadmierna ilość, która dostarczana jest pod postacią jedzenia.

Fermentowany czerwony ryż — dobry suplement diety

fermentowany czerwony ryż kapsułki dla każdegoNadmiar tej substancji  może powodować wiele negatywnych skutków. Utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu oraz dobra kondycja serca, niekiedy nie należy do najłatwiejszych zadań, ale bardzo ważnych, aby być zdrowym. Dobrym suplementem diety, która pomaga w dbaniu o odpowiedni jego poziom, jest fermentowany czerwony ryż kapsułki dla każdego, są wspaniałą alternatywą dla niesmacznych syropów czy wyciągów z ziół. Odmiana tego ryżu jest dużo mniej popularna od białej. Powstaje w momencie dodania do niego grzybów monascus purpureus. Dzięki ich zawartości suplement diety zawiera wysokie stężenie monakoliny, która jest biologicznie aktywną substancją. Znana również pod nazwą statyny, ponieważ ma przybliżone działanie do statyn, czyli często przepisywanych leków na obniżenie cholereserolu we krwi. Ponadto czerwony ryż zawiera w sobie również witaminę B6 oraz duże pokłady magnezu. Dzięki połączeniu go z karczochem, który w swoim składzie ma potas, wapń, fosfor, witaminy C i E, otrzymano idealny produkt, który walczy z nadmierną substancją tłuszczową, której nadwyżka może doprowadzić do wielu schorzeń. Małe kapsułki o standardowym kształcie są wygodne do połknięcie, nawet przez wyjątkowo wybrednych pod tym względem osób. Duet zamknięty w tabletkach jest dobrą kompozycją dla ludzi, którzy przykuwają  również uwagę do dbania o stan swojego serca oraz wątroby.

Zawarte w wyciągu z karczocha, cynaryna wspomaga funkcję walki z toksynami oraz łagodzi dolegliwości związane z problemami trawiennymi wątroby. Naturalne składniki oraz brak jakichkolwiek barwników, konserwantów czy aromatów czyni ten suplement niezwykle wartościowym. Jest  produktem, który może uzupełniać zbilansowaną dietę każdej osoby i wspomóc niektóre mechanizmy, zachodzące wewnątrz, tak, aby prawidłowo współdziałały i mogły utrzymać zdrowie.